Penzion U Elišky Bedřichov
Menu
Rezervace
Kontakt
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 734 202 464
E-mail: bedrichov@sicco.cz

Recepce penzionu:
Tel.: 773 944 000
Bedřichov 1678
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou

Časté dotazy

Jaké je vybavení pokojů? 
Pokoje jsou účelně vybaveny, naleznete zde nábytek z dřevěného masivu: postele, skříně, stůl, židle, taburetky, lampičky, TV. Každý pokoj má své sociální zařízení – koupelnu se sprchovým koutem a wc. V každé koupelně naleznete vysouseč vlasů – fén. K vybavení většiny koupelen patří sušák na prádlo. Samozřejmostí jsou povlečené lůžkoviny, ručníky či mýdla. 

Jaká je skladba jídla? 
Náš zkušený kuchař pro Vás připravuje jídlo formou jednotného menu. Je zaměřeno na sportovce, děti, nebo jsme schopni připravit jakékoliv jídlo podle Vašeho přání. Snídaně nabízíme formou výběru z 5 nebo 6 druhů snídaní. 

Jak je to se sportovišti v blízkosti penzionu? Přehled sportovišť naleznete v liště s označením Sportoviště. V blízkosti Bedřichova naleznete Jizerskou magistrálu, ráj běžkařů, přírodní koupaliště Dolina, lanový park a další aktivity.

Připravujete i vegatariánskou stravu nebo diety? 
Ano, pokud Váš požadavek budeme vědět dostatečně dopředu, rádi Vám připravíme vegetariánskou stravu nebo diety. Vegetariánskou stravu i základní diety Vám připravíme z našich surovin bez jakéhokoliv příplatku, pokud máte složitější dietu, je lepší vzít si suroviny vlastní. V tomto případě prosíme kontaktujte recepci. 

Je v penzionu k dispozici rychlovarná konvice nebo mikrovlnná trouba? 
Ano, rychlovarná konvice i mikrovlnná trouba jsou k dispozici v jídelně. 

Do kolika hodin je nutné se ubytovat v den nástupu na pobyt?(Check-in)
Příjezd (Check-in) je od 14 do 19 hodin, ve zcela výjimečných případech lze domluvit předem telefonicky na recepci příjezd jiný. V případě, že máte objednané jídlo, mějte prosím na paměti, že večeře se vydávají od 18 do 19 hodin. Pokud v tomto případě předem víte, že dorazíte později, oznamte nám prosím tuto skutečnost. Připravíme Vám plnohodnotnou studenou večeři. 

Je penzion nekuřácký? 
Ano, veškeré interiéry jsou provozovány výhradně jako nekuřácké. Před penzionem kouřit lze, nedopalky však odhazujte do popelníků, ne na zem nebo do sněhu. 

Kde se lze v létě vykoupat? 
Možností je celá řada. Doporučujeme přehradu v Jablonci nad Nisou. V případě nepříznivého počasí navštivte Aquapark Babylon v Liberci, nebo kryté plavecké bazény v Jablonci nad Nisou nebo v Liberci. 

Můžu si s sebou vzít na pobyt psa nebo jiné domácí zvíře? 
Náš penzion splňuje přísná kritéria, proto je vhodný i pro pobyty alergických dětí. Z tohoto důvodu není možné ubytování s domácím zvířetem.

Můžu si v penzionu vypůjčit / uschovat kolo? 
Ano, v penzionu je možné si vypůjčit jízdní kola, z důvodu velkého zájmu však doporučujeme rezervaci předem. Rovněž je možné uschovat Vaše jízdní kola a to zdarma. 

Proč přijet zrovna do Bedřichova?
Nabízíme kvalitní a moderní ubytování i chutná jídla za bezkonkurenční ceny. Krásné a čisté prostředí Jizerských hor je ideální pro trávení Vaší dovolené. 

Je u penzionu ohniště? 
Ano, ohniště je za parkovištěm proti penzionu, lze bezplatně využívat. Okolní lesy poskytují dostatečnou zásobu dřeva. Na recepci si lze zapůjčit opékače.

Jaká je provozní doba recepce?
Recepce nemá pevně dané ´otevírací hodiny´. Snažíme se být našim hostům k dispozici v době, kdy to potřebují.

Lze v penzionu uspořádat svatbu ? 
Jistě, máme bohaté zkušenosti ze svateb o počtu 12-40 lidí. Po domluvě s obecním úřadem ve Bedřichově lze i přímo v penzinu nebo v jeho blízkosti uspořádat obřad. Základní fotografie naleznete ve fotogalerii v sekci Akce v penzionu nebo Interiéry, případně můžeme fotografie zaslat emailem. 

Je v penzionu internet? 
Ano, v penzionu je systém wifi k bezplatnému užívání. Heslo pro připojení Vám prozradí na recepci. 

Jak je to s parkováním u penzionu? 
Přímo před penzionem se dá zaparkovat na našem parkovišti. Parkovné není uvedeno v ceně pobytů a je zpoplatněno částkou 50,-Kč/noc pro osobní automobily. 

Do kolika hodin je nutné opustit pokoje v den odjezdu? 
Z důvodu úklidu je nutné pokoje opustit do 10-ti hodin. 

Mám dietu, uvaříte i pro mě?
Pokud potřebujete uvařit jídlo pro kteroukoliv dietu, rádi Vám stravu připravíme. U tradičních diet (bezlepková dieta) uvaříme z našich surovin, u složitějších diet (žlučníková dieta,….) ze surovin, které si s sebou přivezete, a to bez jakéhokoliv příplatku. Jen nás neváhejte na tuto skutečnost upozornit předem, nejlépe hned při objednání pobytu.

© 2016 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.
Penzion U Elišky Bedřichov v Bedřichově hodnocení