Penzion U Elišky Bedřichov
Menu
Rezervace
Kontakt
Rychlý kontakt:

Info, rezervace, objednávky:
Tel.: 734 202 464
E-mail: bedrichov@sicco.cz

Recepce penzionu:
Tel.: 773 944 000
Bedřichov 1678
468 12 Bedřichov u Jablonce nad Nisou

Penzion U Elišky v Bedřichově v Jizerských horách

Publikováno: 12.11.2019 000 10:30 | Novinka
Seznam všech článků sekce

Nabízíme ubytování v penzionu s kapacitou 56 lůžek včetně přistýlek. Každý pokoj má svou koupelnu se sprchovým koutem, fénem a WC, je vybaven masivní­m dřevěným nábytkem, TV, ve větších pokojích je lednice. Penzion prošel v roce 2009 celkovou rekonstrukcí a obměnou vnitřního vybavení.

K dispozici nabízíme jídelnu, která slouží jako společenská místnost, dětský koutek, malý bar s občerstvením. K občerstvení je možnost si zakoupit pivo, nealkoholické nápoje i slané a sladké pochutiny. Přes letní sezónu je možno využít také venkovní pískoviště s příjemným venkovním posezením. Lze využít i lyžárnu a prostory k úschově kol.

Pro naše nejmenší návštevníky zapůjčíme zdarma i dětskou postýlku s příslušenstvím, vaničku, nočník či jídelní židličku.
Celý penzion je provozován jako nekuřácký.

S ubytováním Vám nabízíme zároveň i chutnou stravu a to formou snídaní, polopenze či plné penze. Náš kuchař, pro kterého je vaření zároveň i koníčkem, Vám připraví speciality české i slovenské kuchyně.

Při pobytu na Vás dýchne atmosféra rodinného penzionu, kam se budete rádi vracet.

Penzion je vhodný nejen pro pobyty rodin s dětmi,na které se zaměřujeme, ale nabízíme­ příjemné ubytování všem věkovým skupinám.

© 2016 Sicco s.r.o. - Všechna práva vyhrazena. Internetové stránky a SEO: IT products s.r.o.
Penzion U Elišky Bedřichov v Bedřichově hodnocení