Tenisové kurty v Bedřichově

26.12.2020

Tenisové kurty se nacházejí na Bedřichově v Jizerských horách, v prostoru startu Jizerské 50. K dispozici jsou čtyři kurty s antukovým povrchem. Ty jsou přístupné pro veřejnost, není třeba platit žádné členské poplatky.

Kurty jsou v provozu denně za příznivého počasí, přibližně od začátku května do konce září. Je možno hrát i poměrně brzy po dešti. Na stav kurtů se můžete informovat u správce na telefonním čísle +420 775 671 781.

Parkování pro hráče tenisu je možné zdarma u stavebních buněk Jizerské o.p.s. Plánek parkoviště si můžete prohlédnout zde - Parkování

Naučit se tenis, případně zdokonalit svoje schopnosti můžete po dohodě s trenérem. Nabízíme jak individuální, tak skupinový trénink. Cena pro 1 osobu je 400,- Kč za hodinu + pronájem kurtu

Během celé sezóny organizujeme turnaje. Jak jednodenní a víkendové, tak i celosezónní turnaj "Bedřichovské eso". Přihlásit se může každý přímo na kurtech nebo u správce na telefonním čísle +420 775 671 781. Také pro Vás můžeme zorganizovat firemní akce.

Pokud nemáte vlastní vybavení, rádi Vám zapůjčíme tenisové rakety a míčky. Pro trénink jsou k dispozici koše na míčky.